WAGOWORKOWNICE / RASZLOWNICE

Wagoworkownica ECO Smart

Urządzenie zaprojektowane zostało z myślą o małych i średnich gospodarstwach warzywniczych, oraz jako urządzenie „przenośne” do pracy dorywczej. Polecana do pakowania ziemniaka, cebuli, buraczka, po modyfikacji ogórka, marchwi, pietruszki, selera itp.

Możliwość pracy na dwóch workach. Po podpięciu worków operator uruchamia maszynę, gdy proces ważenia się zakończy przełącza zwrotnicę w lewo zdejmuje pełen worek i pedałem nożnym uruchamia kolejny proces.
W czasie gdy worek jest wiązany maszyna waży kolejną porcję i tak na zmianę, dzięki czemu można uzyskać znacznie wyższą wydajność.

Podest wagowy umożliwia ważenie w worki, skrzynki, kartony. Po demontażu małego podestu maszyna może pracować z taśmociągiem odbierającym worki.

Moc zainstalowana: 750W
Zasilanie: 230V
Zakres ważenia: 2-100Kg
Rodzaj sterowania: Elektroniczne
Ilość taśm: Jedna z doważaniem
Sposób sterowania taśmy: Przemiennik częstotliwości (falownik)


Urządzenie posiada trzybiegowe doważanie, oraz inne przydatne funkcje. Szybkie ważenie, funkcja ta pozwala znacznie przyśpieszyć zasyp dużych porcji. Zwiększa prędkość taśmy w pierwszym etapie ważenia. Kontrola wagi, pełni ona funkcję kontroli jakości. Po zakończeniu dozowania sterownik czeka 2s jeszcze raz sprawdza wagę, jeżeli wartość jest za mała włącza jeszcze raz proces doważania.

Wagoworkownica UNI-Pack 1.0

Urządzenie półautomatyczne jednotaśmowe. Proces ważenia odbywa się w koszu wagowym, po zakończeniu automatycznie lub manualnie warzywa są wsypywane do worka. Maszyna może być wykonana z otwieraniem kosza pneumatycznym lub mechanicznym za pomocą silnika elektrycznego.
Opcjonalnie szczotki trzymające warzywa na taśmie.

Polecana do pakowania ziemniaka, cebuli, buraczka dzięki szerokiej taśmie także: ogórka, marchwi, pietruszki, selera itp.

Moc zainstalowana: 750W
Zasilanie: 230V
Zakres ważenia: 1-60Kg
Rodzaj sterowania: Elektroniczne
Ilość taśm: Jedna z doważaniem szerokość 40cm
Sposób sterowania taśmy: Przemiennik częstotliwości (falownik 3 biegi)

Wagoworkownica UNI-Pack 2.0

Urządzenie półautomatyczne dwu taśmowe. Proces ważenia odbywa się w koszu wagowym, po zakończeniu automatycznie lub manualnie warzywa są wsypywane do worka. Maszyna może być wykonana z otwieraniem kosza pneumatycznym lub mechanicznym za pomocą silnika elektrycznego.
Opcjonalnie szczotki trzymające warzywa na taśmie.

Polecana do pakowania ziemniaka, cebuli, buraczka. Po przełączeniu na tryb jednotaśmowy (praca bez wąskiej taśmy, doważanie za pomocą taśmy szerokiej) także ogórka, marchwi, pietruszki, selera itp.

Moc zainstalowana: 1KW
Zasilanie: 400V
Zakres ważenia: 1-60Kg
Rodzaj sterowania: Elektroniczne
Ilość taśm: Dwie 38cm i 12cm
Sposób sterowania taśmy szerokiej: Przemiennik częstotliwości (falownik 2 biegi)
Sposób sterowania taśmy wąskiej: Stycznik, opcjonalnie falownik 2 biegi.

Wagoworkownica BOOST-Pack 2.0

Urządzenie automatyczne dwu taśmowe o podwyższonej wydajności. Jest to powiększona, podwyższona odmiana maszyny UNI-Pack 2.0 dedykowana do wydajnej pracy z raszlownicą.
Obie taśmy posiadają sterowanie za pomocą falowników. Maszyna może być wykonana z otwieraniem kosza pneumatycznym lub mechanicznym za pomocą silnika elektrycznego.
Opcjonalnie szczotki trzymające warzywa na taśmie. Dodatkowe tryby pracy: jedno lub dwu taśmowa, doważanie drobnym sortem (taśma doważająca włącza się tylko podczas ostatniej fazy ważenia) Możliwość pracy dwóch maszyn w tandemie przy podłączeniu z raszlownicą.

Moc zainstalowana: 1.4KW
Zasilanie: 400V
Zakres ważenia: 1-60Kg
Rodzaj sterowania: Elektroniczne
Ilość taśm: Dwie 42cm i 12cm
Sposób sterowania taśmy szerokiej: Przemiennik częstotliwości (falownik 2 biegi)
Sposób sterowania taśmy wąskiej: Przemiennik częstotliwości (falownik 2 biegi)